www.forumdayim.yetkin-forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.forumdayim.yetkin-forum.com

web designed by jann

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bırak artık beni ...

YazarMesaj
jann
Admin
Admin
jann

Bırak artık beni ... Empty
MesajKonu: Bırak artık beni ...   Bırak artık beni ... I_icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 4:00 am

Bırakmamanı diledim hep şimdiye kadar. İçimde bir yerde hastalıklı bir ses hala bırakmamaları mırıldıyor . ''İzin ver şimdiye kadar nasıl tutunmaya çalıştıysam o elini uzatmayan sevgine , yine öyle kalayım '' diyor .

Ama bırak beni artık ! Bırak ki hastalıklı ne kadar ses , hırs , gözyaşım varsa çıkarayım içimden gitsin ..

Özledim demen yetmiyor artık senin olmama . Kandıramıyorum ki yüreğimi , inanmıyor . Bak özlemiş işte diyorum , sevmese aramazdı ki .. Gözlerini bağlıyorum yüreğimin sonra , ne onların bana bakışlarını göreyim , ne de o senin gözlerindekini .. Özledim seslerine inansın istedim , görmeden ... Ağlamaya başladı sesini duyduktan sonra . Sesindeki sevgisizliğe , şehvetli kelimelerine ağladı ...

Sonra ben baktım gözlerine. İçim sızladı , ağlayamadım .. Tek bir soru sordun gözlerine çaresizce bakışımın cesaretiyle ;
-''Beni istiyor musun ? ''
Yüreğim kulaklarını da kapattı .. İçimdeki hastalıklı yer '' Özlemiş işte , mutlu olmalısın '' dedi
Adamsa ''Başkasıyla birlikte olmam hoşuna gider mi ? '' dedi.

Tehdit ...

Ne halin varsa gör artık Sevgilim. Arzularını hangi bedende dindirmek istersen dindir . ''Özledim '' yerine '' Seni Seviyorum '' diyemedin. Tek sözün yeterdi , şimdiye kadar yetti de .Ama yanlış sözler bunlar Sevgilim .. Sevgisiz sözler .. Dürüstlüğüne de şükür ..

O dudaklarından dökülecek iki kelimeye aç küçük kız çocuğu yok artık .. Gözlerim nemli , yine bakamıyorum sana.. Kendine bile dürüst davranamıyorsun dedin ya .. Avuntulara mecburum Sevgili . Senin yanında sensiz kalmak çok zor . Senden uzakta seni düşlemek daha da zor . Seni unuttuğumu kendime inandırmalıyım , dürüstsüzce ...

Artık ne halin varsa gör Sevgili .. Özleme de artık beni olur mu ? Özlemek sana hiç yakışmıyor zaten .. Bırak beni artık ..
http://forumdayim.yetkinforum.com

Bırak artık beni ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-