www.forumdayim.yetkin-forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.forumdayim.yetkin-forum.com

web designed by jann

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

12 OCAK ..........

2 posters
YazarMesaj
zaruri şahsiyet

12 OCAK .......... Empty
MesajKonu: 12 OCAK ..........   12 OCAK .......... I_icon_minitimePtsi Ocak 12, 2009 5:32 pm

mrb güzel aracı...bugün neyi farkettim biliomusn..çoğu zmn kınadıım şelerin bnde de mevcut oldunu..hayat çok acımasızca ilerliyo..içimdeki iyi niyet bni her gçen gün biraz dha yok edecek gbi duruyo..aslına bakarsan bu durum bni aylardr çok skıyo..ama naparsam yapayım deişemiyorum..insanlar çok yönlü malesef..kmsenin nei ne kdr istediini anlıyamıyosn..dönüp bakıyosn geçmişine tekrarladıın bi çok şey var..kmse seni ilgilendrmemeli diosn kndne ama yapamıyosn..kndne dürüst olamıyosn..belki de ömrünün en zor aşamasındasn..farkında olamıyosn...işte bu kdr zor ve bu kdr karmaşık bi hayatm var...çevremde çok sevdiğim bni çok seven biçok insan var..ama bazen diyorum ki ya cansu bak bi km senin için gerçek bişiler yapar..anne baba ve abi....bu üçünden ibaret aslnda...
hayat sürprilerle dolu...hiç ummadıım bi anda ummadıım şeyleri yaşıyorum bu sıralar..kndmle boğuşuyorum kndme direniyorum yapmamam greken şeleri yapıyorum..günlük....sna bi sır vereym mi...bu güne kdr hiç kmse bu kdr etkili olmamıştı kmse bu kdr yapmam gerekenleri sölememişti sölese bile tınmamıştm..ama o söleynce yapmak istiorum...snce ben ..............?????????? pale Embarassed
jann
Admin
Admin
jann

12 OCAK .......... Empty
MesajKonu: Geri: 12 OCAK ..........   12 OCAK .......... I_icon_minitimeSalı Ocak 13, 2009 12:05 am

ewt aıle cokk onemlı gırdaplara dalma ama cumlenın sonunuda getır...
http://forumdayim.yetkinforum.com
zaruri şahsiyet

12 OCAK .......... Empty
MesajKonu: Geri: 12 OCAK ..........   12 OCAK .......... I_icon_minitimeSalı Ocak 13, 2009 7:14 pm

aşıkmıyım snce ???? Sad
jann
Admin
Admin
jann

12 OCAK .......... Empty
MesajKonu: Geri: 12 OCAK ..........   12 OCAK .......... I_icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 1:35 pm

olabılır neden olmasın sen bılmıomusun olup olmadıgını...
zaruri şahsiyet

12 OCAK .......... Empty
MesajKonu: Geri: 12 OCAK ..........   12 OCAK .......... I_icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 5:38 pm

sanırım aşık olmuşum farknda olmadan...bugün bikez daha anladm......herşey cuma gnü blli olcak Smile
jann
Admin
Admin
jann

12 OCAK .......... Empty
MesajKonu: Geri: 12 OCAK ..........   12 OCAK .......... I_icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 9:46 pm

hmm hayrlısı olsn...

12 OCAK ..........
1 sayfadaki 1 sayfası