www.forumdayim.yetkin-forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.forumdayim.yetkin-forum.com

web designed by jann

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

19 Kasım 2008 Çarşamba

YazarMesaj
>>..GüLCi..<<
moderatör
moderatör

19 Kasım 2008 Çarşamba Empty
MesajKonu: 19 Kasım 2008 Çarşamba   19 Kasım 2008 Çarşamba I_icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 11:38 pm

bagun konu anlatcaktımm o yuzden saatımı sabah saat 5 e kurdum.. saba saat 5 olmustu saat calıodu fakat ben hıc aldırıs etmıodm soraa ole uyumusum sabah cansunun zıle basmasıyla uyandım bıde baktmm saat 7 yı gecmıs cabucak gıyındım okula gıdıordm baktm Can'da gec kalmıs beraber gıttık... ılk ıkı ders tarıh konu anlatıom 1 hafta once calıstıgımlayım SmileSmile ama yınede gusel anlattım hoca begendı yanee Smile sora ıkı ders cografya ulkemızın cografı bolgelerını ısleıdk SmileSmile sorakı ders zafer hocanın yane dıl ve anlatım galıba bugun bıras sınırlıydı sınıfta bı arkadası sevdı bırascık son derss dın konumuz sadaka ve kurban Smile ve okul bıttııı eve geldım sora ömür bise geldii... birascık oturdu bende zaten carsıya gıtcktım arkılerle bulusmaya beraber cıktık evden sora benn meydana gttımm sora melo geldıı sora bıs meloyla rus pazarına gıttık bana etek alcktık ama otekı magazaya kaldrmıslar.. sra burcuyu meydandan aldık vee bızı cımıt centerde bekleyen cansunun yanına gıttıkkk 1 saat sonra fln da can bey tesrıf ettı bırasda canla oturduk soraa tozluya gıttık etek aldımm Smile sora rus pazarına gıderkeenn burcu bıze pamuk seker aldıı ve rus pazarına gıttık.. ruspazarından cıktık saat 4:30 olmustu aksam ezanı okunuodu ve eve geldm babam etege bır suru laf yapınca bende moral fln kalmadı canım sıkkın ya evde durmak ıstemıom babaannemın yanına cıktm sora yengeme gectm kuzenın slayt odevı varmıs gulcıhan abla yap daa dıınce yapıverdım Smile sora babaannem rahatsızlandı onu acıle goturdk..sora eve geldımm vee pc basındaımm iştee SmileSmile

işte bu günden bi hatıra...

19 Kasım 2008 Çarşamba Dsc01359lm4.th19 Kasım 2008 Çarşamba Thpix
resmi büyütmek için resme tıklayın Smile
>>..GüLCi..<<
moderatör
moderatör

19 Kasım 2008 Çarşamba Empty
MesajKonu: Geri: 19 Kasım 2008 Çarşamba   19 Kasım 2008 Çarşamba I_icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 2:21 am

süper bi gündü yaa SmileSmile

19 Kasım 2008 Çarşamba
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 19 ekim 2008
» 05.12.2008
» 07.12.2008
» 13 KASIM 2008