www.forumdayim.yetkin-forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.forumdayim.yetkin-forum.com

web designed by jann

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Öğretmen dayağı görüntülendi.

YazarMesaj
jann
Admin
Admin
jann

Öğretmen dayağı görüntülendi. Empty
MesajKonu: Öğretmen dayağı görüntülendi.   Öğretmen dayağı görüntülendi. I_icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 6:18 pm

Edirne'de ilköğretim okulunda sınıf öğretmeni 37 yaşındaki S.K'nin öğrencilerini dövdüğü ileri sürüldü. Öğrenciler cep telefonuyla sınıfta öğretmen dayağını görüntülerken, Milli Eğitim Müdürlüğü soruşturma başlattı.

S. K., cep telefonuyla kaydedilen görüntelerde derste sinirlenip öğrencileri önce azarlıyor ardından tokatlayıp dövüyor. Görüntülerde dayak yiyen öğrencinin ‘Öğretmenim ne olur yapmayın’ feryatları yükselirken öğretmen S. K. ise ‘Sus’ diye bağırıyor ve öğrenciyi dövmeye devam ediyor.

Edirne Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Demirci, olayı öğrenip görüntüleri inceleyince okul yönetiminden bilgi aldı. Olaydan okul yönetiminin de haberinin olmadığını söyleyen Şerafettin Demirci, “Gerekli soruşturmayı başlattım. Müfettişler inceleme yapacak” dedi.

Öğretmen dayağının görüntülendiği sınıftaki öğrenciler ise eşinden ayrıldığı belirtilen öğretmenleri S. K'nin sinirli bir kişi olduğunu, kendilerini sık sık azarlayıp dövdüğünü öne sürdü.
http://forumdayim.yetkinforum.com

Öğretmen dayağı görüntülendi.
1 sayfadaki 1 sayfası