www.forumdayim.yetkin-forum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.forumdayim.yetkin-forum.com

web designed by jann

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

1. sınıfta aşk size nasıl olurdu?

2 posters
YazarMesaj
jann
Admin
Admin
jann

1. sınıfta aşk size nasıl olurdu? Empty
MesajKonu: 1. sınıfta aşk size nasıl olurdu?   1. sınıfta aşk size nasıl olurdu? I_icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 1:56 pm

Çocuk: Buba... Anamla nasıl tanıştın?

Baba: Oğlum hiç unutmam, sene 2007, o yıl borsa düşmüştü.

Okulun 3. günü anneannen olacak cadı beni zorlayarak götürdü! İçeri girdim! Aman! O da

ne! Barbie beslenmeli, Bratz çantalı, mavi önlüklü ve yıldız pekiyi almış bir defterle kızın

biri girdi içeri... Annesi meyve suysunu ağzına verirken o sürekli : "böğkk iğrenç " diyordu.

İşte benimle aynı düşüncede olan bir kızdı. Yanına gittim, "yemeklerimizi paylaşalım mı?"

dedim. "Tamam" dedi. Ben kendi beslenmemdekileri, o da kendi beslenmesindekileri yedi.

(Nesi paylaşımsa...) Sordum, "favorilerin ne?" dedim... Önce tip tip baktı: "O ne lan,

dedi..." Ben de : "Korktuğun şeyler yani..." dedim. " Ben yalnız karanlıktan korkarım" dedi.

Peki ya sevdiklerin diye sordum... Cevabı ise çok güzeldi... "Legolar, Bugs Bunny ve sen

dedi..." Sonra çıkmaya başladık. Önce merdivenlerden bir iki deneme yaptık. Baktık

olmuyor ayrıldık. O merdivenin öbür ucundan ben de öbür ucundan yürüdüm. Birbirmize

baktık. Gofret teklifi ettim, kabul etti. Ama nerden bilebilirdim ishal olduğunu... Çikolatayı

yediği an, tuvaleti geldi ve erkekler tuvaletine girdi yanlışlıkla, alafrangalarda işini

halletmeye çalışırken, orta okullu bir çocuk güldü yüzüne... Ağlayarak çıktı tuvaletten. Evet, çıktı tuvaletten bana kızarak. Gittim yanına özür diledim. Seni babama söylicem dedi bana. Çok korktum. Okul

çıkışı hemen annemlerin yatağının altına girdim. Uyumuşum. Kalktığımda annem "seninki arıyor" dedi. Heyecanla gittim.

Ama Türk Telekom'un masal dinleme servisiymiş. Yarın gittim okula korkarak... Beden dersi vardı. Öyle güzel

saklambaç oynuyorduki... Çok güzel bir yere saklanmıştı. Çok güzel kokuyordu. Dayanamadım ben de hamburger

aldım. Öğretmen bu romantizmi hemen bozdu! " Hadi çocuklar yakan topa" Çok kızdım ona. Beden dersi de bitti. Hoca

bize "A" harfini öğretiyordu. O kadar güzel çiziyorduki... Daha ismini bilmiyordum, sordum: "Şükufe dedi bana" ama

annesi sürekli Aslı diye sesleniyordu ona. Beraber Barbie oynamayı teklif etti. Ben Barbie, o da Action Man'i yönetti.

Yürürken elim, eline değdi, ağlamaya başladı! Nedenini sordum! Çok romantikti dedi. Beraber akşam yemeği teklif

ettim, akşam geldi bize. Yemek o kadar güzeldiki... Ispanak, bezelye ve süt. Anneleri et yemişti ama! Yatma vakti

gelince bizde kalmasını teklif ettim. Tamam dedi. Masallarımızı dinlerken uyumuşuz... O gece o kadar romantikti ki ve

ben o kadar heyecanlıydım ki, kendimi tuvalette sanıp hemen oracıkta kendimi salıvermişim. Dün gece galiba sütü

biraz fazla kaçırmışım! Başım da ağrıyordu.

-------
http://forumdayim.yetkinforum.com
>>..GüLCi..<<
moderatör
moderatör

MesajKonu: Geri: 1. sınıfta aşk size nasıl olurdu?   1. sınıfta aşk size nasıl olurdu? I_icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 8:23 pm

harikaaa SmileSmile benim hiç ilkokul aşkım olmadı üüüüüü SmileSmile
jann
Admin
Admin
jann

MesajKonu: Geri: 1. sınıfta aşk size nasıl olurdu?   1. sınıfta aşk size nasıl olurdu? I_icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 10:23 pm

ohoooo bde bana sor Smile
http://forumdayim.yetkinforum.com
>>..GüLCi..<<
moderatör
moderatör

MesajKonu: Geri: 1. sınıfta aşk size nasıl olurdu?   1. sınıfta aşk size nasıl olurdu? I_icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 11:41 pm

sormak istemiorumm şimdi bütün bi hafta onları anlatsan bitmez heralde Smile

1. sınıfta aşk size nasıl olurdu?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-